وبلاگ

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم

 

امروزه با وجود انواع سبک ها و گزینه های موجود ، انتخاب سرویس خواب نوزاد مناسب برای کودک شما می تواند یک کار سخت باشد . هنگامی که محدوده قیمت خود را تعیین می کنید و تصمیم می گیرید که کدام ویژگی تخت کودک برای شما مهم تر است . می توانید جستجوی تخت کودک مناسب را آغاز کنید .

برای کمک به شما در این راه ، ما راهنمای نهایی خرید سرویس خواب نوزادی را با همه چیزهایی که باید در مورد ویژگی ها ، سبک ها و طرح های ایمنی تخت نوزاد  بدانید ، ایجاد کرده ایم .

ایمنی تخت نوزاد

هر تختخواب جدیدی که خریداری می کنید باید حداقل شرایط استاندارد را داشته باشند . بنابراین ، همیشه ایده خوبی است که قبل از خرید سیسمونی ، خود را با آخرین استانداردهای ایمنی تخت نوزادی آشنا کنید .

گفته می شود ، مادامی که سرویس خواب نوزاد خود را مطابق دستورالعمل سازنده مونتاژ کرده و از آن به درستی استفاده کنید ، حتی کم هزینه ترین تخت کودک نیز باید برای کودک ایمن باشد . حتما باید به این مسائل توجه کامل را صورت دهید .

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم

سبک تخت نوزاد

از آنجا که تخت نوزادی شما قطعه اصلی اتاق خواب فرزند شما است . پیدا کردن سبک و رنگ مناسب می تواند در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد . به ویژه با گزینه های زیادی که در بازار وجود دارد که می توانید  از بین آنها انتخاب کنید .

خوشبختانه ، تقریباً در هر نقطه قیمتی تعدادی گزینه تخت کودک ایمن و جذاب وجود دارد . در اینجا نگاهی دقیق تر به گزینه های موجود می اندازیم . پس از تعیین بودجه ، می توانید جستجوی خود را محدود کنید  .

تختخواب نوزادی استاندارد

اگر به دنبال یک تختخواب معمولی با اندازه کامل و بدون زنگ و سوت زیاد هستید . باید به دنبال یک تخت خواب استاندارد باشید . تخت خواب های معمولی ، اساسی ترین گزینه تخت خواب موجود و معمولا کم هزینه ترین آن ها هستند .

برخی از والدین تخت های معمولی را به تخت های نوزادی های قابل تبدیل یا تخت های مخصوص ترجیح می دهند ، زیرا آنها مبلمان مخصوص نوزاد را دوست دارند .

در برخی موارد ، آنها قصد دارند چند فرزند داشته باشند و قصد دارند دوباره از تخت کودک برای فرزند بعدی استفاده کنند . بنابراین یک تخت خواب استاندارد اقتصادی ترین انتخاب می باشد  .

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم

سرویس خواب نوزاد گرد

مزایای سرویس خواب نوزاد :

 •  والدین علاقه مند به تخت خواب گرد به احتمال زیاد به ویژگی های زیبایی آن توجه می کنند .
 •   علاوه بر این ، در مقایسه با تختخواب های معمولی ، بسیاری از تختخواب های گرد دارای اندازه کلی کوچکتری هستند . بدون این که فضای زیادی را اشغال کنند  .
 •  نبود گوشه ها گزینه های چیدمان اتاق نوزاد را زیاد می کند . به والدین اجازه می دهد تا در مورد چیدمان تختخواب خارج از جعبه فکر کنند.
 •  تخت خواب های معمولی و مستطیلی معمولاً به دیوار کشیده می شوند و دسترسی آنها فقط از یک طرف امکان پذیر است. اما تخت نوزاد گرد را می توان به صورت تزئینی در وسط اتاق قرار داد و دسترسی آسان را از هر طرف امکان پذیر کرد .
 •  همچنین ، والدین تمایل دارند از نظر ایمنی از نبود گوشه های تیز قدردانی کنند.
 •  برخی از گزینه های تختخواب گرد (محدود) قابل تبدیل نیز وجود دارد.

معایب سرویس خواب نوزاد  :

 • گزینه های تختخواب گرد به اندازه تخت خواب های مستطیلی رایج نیست.
 •  منحصر به فرد بودن آنها اغلب با برچسب قیمت بالاتری همراه است.
 •  پیدا کردن انواع تشک های مناسب برای آن  بسیار دشوارتر از تشک های تخت خواب معمولی و مستطیلی است .

به دنبال چه چیزی باشید:

 •  هنگام خرید گهواره های گرد ، والدین باید به تناسب تشک توجه زیادی داشته باشند.
 •  به احتمال زیاد این تختخواب ها دارای تشک های سفارشی هستند .  درست مانند تخت های نوزاد مستطیلی ، تشک تخت نوزاد گرد باید محکم در برابر همه ریل های کناری تخت خواب قرار بگیرد.
 •  این مهم است تا اطمینان حاصل شود که هیچ شکاف یا فضایی وجود ندارد که نوزادان بین تشک و کناره تخت نوزاد به دام بیفتند.
چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم

تخت خواب های نوزاد قابل تبدیل

شاید محبوب ترین تخت خواب در بازار تخت خواب شونده باشد. تخت خواب های قابل تبدیل برای بسیاری از خریداران جذاب هستند ، زیرا آنها به تخت های نوجوان یا بزرگسال تبدیل می شوند .

تختخواب هایی با عنوان دو منظوره به این معنی است که آنها دو هدف دارند و آنهایی که سه منظوره مشخص شده اند دارای سه هدف هستند             .

به عنوان مثال ، تخت سه منظوره  ممکن است به عنوان یک تخت کودک با گزینه ای برای تبدیل به تخت کودک نوپا و سپس بعداً به تخت بزرگسالان شروع شود . در حالی که برخی از والدین این گزینه را دوست دارند که بتوانند تخت کودک خود را با بزرگ شدن فرزندشان به تخت نوجوان تبدیل کنند . اما برای برخی دیگر هزینه اضافی ارزش آن را ندارد .

به علاوه ، اگر آنها قصد دارند فرزندان بیشتری داشته باشند ، باید یک تخت کودک دوم برای فرزند بعدی خود خریداری کنند . همچنین ، از خود بپرسید که آیا شما واقعا تخت نوزاد را تبدیل می کنید یا آیا از تخت کودک برای خواهر و برادر استفاده می کنید ، و یک تخت نوزاد جداگانه می خرید یا خیر ؟

بسیاری از کودکان نوپا می توانند مستقیماً به یک تخت دو نفره بروند ، بنابراین شما نیز می توانید از این مرحله صرفه جویی کنید .

چگونه بهترین سرویس خواب نوزاد را انتخاب کنیم

مزایای تخت نوزادی  قابل تبدیل :

تخت های نوزاد  چند منظوره شامل ویژگی های متصل مانند دراور و یا میزهای تعویض می باشد. گزینه های مختلفی با قفسه بندی یا کشو مختلف وجود دارد.

معایب: یکی از نگرانی های اصلی تختخواب های چند منظوره این است که اگر کودک بالا بیاید و روی کمد یا سطح میز تعویض بشیند ، به زمین بیفتد . برخی از نوزادان کوهنورد طبیعی هستند و می توانند به راحتی از همه چیز بالا روند .فضای ذخیره سازی موجود آن اغلب برای همه لباس های نوزاد کافی نیست . بنابراین به کمد یا دراور دیگر احتیاج دارید . و با وجود اندازه بسیار زیاد تخت خواب چند منظوره ، این امر می تواند تأثیر زیادی بر فضای اتاق خواب داشته باشد .

به دنبال چه چیزی باشید:

والدین می خواهند با دقت اندازه گیری کنند ، زیرا این گهواره ها بزرگترین گزینه ها هستند. گزینه های مختلف قفسه بندی را در نظر بگیرید و به دنبال کمبوهایی با کشوهای زیر تخت و همچنین کابینت جانبی باشید تا از گزینه های ذخیره سازی نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه

ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...